Chełm. Piknik Rodzinny w Przedszkolu Miejskim nr 2. Była fantastyczna zabawa! [GALERIA ZDJĘĆ]
26 maja w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny, który dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola. Wydarzenie rozpoczęło się od występów artystycznych przedszkolaków, które wzruszyły i rozbawiły zgromadzoną publiczność. Następnie do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich wodzirej. Na pikniku nie zabrakło również wyjątkowych gości – straż pożarna zaprezentowała wóz strażacki i sprzęt ratowniczy. Swoje stoisko przygotowało także Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej (MPGK), które udostępniło dystrybutor z wodą kranową, promując zdrowe nawyki i troskę o środowisko, dodatkową atrakcją było malowanie buziek.
Fot: Przedszkole Miejskie nr 2
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze