Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żółkiewce odwiedzili bibliotekę [GALERIA ZDJĘĆ]
16 maja w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek. Tematem przewodnim warsztatów była edukacja zdrowotna i profilaktyka. W trakcie spotkania poruszono również znaczenie aktywności fizycznej oraz higieny osobistej jako nieodłącznych elementów dbania o zdrowie.
fot. Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze