Lublin. Teatr w Obiektywie [GALERIA ZDJĘĆ]
Po raz szesnasty miłośnicy teatru i fotografii mieli okazję połączyć swoje pasje w międzynarodowym konkursie „Teatr w Obiektywie”. To wydarzenie, organizowane w ramach jubileuszowych, 35. Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku, pozwoliło na artystyczne spojrzenie na twórczość osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbyło się w dniach 8-11 maja.
Fot. Natalia Dudek, Teatr w Obiektywie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze