Nauczyciele z Żółkiewki w Czechach [GALERIA ZDJĘĆ]
Dwóch nauczycieli zawodu z Zespołu Szkół w Żółkiewce, kształcących uczniów w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, uczestniczyło w tygodniowym wyjeździe obserwacji pracy w czeskich przedsiębiorstwach i zakładach naprawczych w Ostrawie. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Mechanicy z Żółkiewki” realizowanego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1 – Mobilność edukacyjna, Typ Akcji: krótkoterminowe projekty mobilności osób uczących się i kadry w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego. Otrzymane dofinansowanie wynosiło 41846,00 EUR.
Więcej o projekcie przeczytasz TUTAJ
fot.: ZS w Żółkiewce
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze