Wspólnie z kibicami świętowali awans do PlusLigi! [GALERIA ZDJĘĆ]
Niedzielne popołudnie minęło miłośnikom siatkówki, a zwłaszcza ChKSu Chełm, na wspólnej celebracji historycznego awansu biało-zielonych. W miniony czwartek nasi siatkarze w trzecim meczu finałowym fazy play-off pokonali u siebie KKS Mickiewicz Kluczbork i zostali mistrzem PLS 1. Ligi. Tym samym w przyszłym sezonie będą rywalizowali o punkty z najwyższej klasie rozgrykowej w Polsce, czyli w PlusLidze. Więcej pisaliśmy tutaj:
Podczas niedzielnego pikniku kibice pojawili się przed halą MOSiR, aby złożyć gratulacje zawodnikom chełmskiego ChKSu oraz sztabowi trenerskiemu i władzom spółki, zebrać autografy oraz zrobić wspólne zdjęcie. W wydarzeniu nie zabrakło również Jakuba Buckiego, wypożyczonego transferem medycznym z Asseco Resovii Rzeszów, którzy również miał swój udział w awansie do PlusLigi.
Napisz komentarz
Komentarze