Zderzenie dwóch aut w Izbicy na ul. Lubelskiej. Jedna osoba zabrana LPR do szpitala [ZDJĘCIA]
Do zderzenia dwóch aut osobowych w Izbicy doszło po godzinie 7.30 na ul. Lubelskiej w Izbicy. Dwie osoby poszkodowane. Kierująca jednego z samochodów została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.
Pracują służby - strażacy i policja. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.
UWAGA KIEROWCY
Całkowicie zablokowana droga krajowa numer 17 w Izbicy. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń kierujących ruchem. Objazdy dla samochodów osobowych odbywają się drogami lokalnymi. Samochody ciężarowe jadące od strony Krasnegostawu kierowane są w stronę miejscowości Żółkiewka. Samochody ciężarowe jadące od strony Zamościa kierowane są w miejscowości Sitaniec w stronę Nielisza a następnie Żółkiewki.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze