Gm. Krasnystaw. Rozstrzygnięcie konkursu - Jestem przyjacielem przyrody [GALERIA ZDJĘĆ]
21 nagród przyznano w XVII edycji konkursu plastycznego „Jestem przyjacielem przyrody”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Małochwieju Dużym. W rywalizacji wzięło udział 83 młodych artystów z gminy Krasnystaw, a najlepsze prace można podziwiać w siedzibie urzędu gminy.
Lista nagrodzonych dostępna TUTAJ.
fot. UG Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze