Chełm. Piknik Integracyjno-Naukowy „Budujemy przyszłość z KMO” [GALERIA ZDJĘĆ]
6 maja w Szkole Podstawowej nr 6 w Chełmie odbył się Piknik Integracyjno-Naukowy „Budujemy przyszłość z KMO”. Wydarzenie, organizowane we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Nauki Kopernik w ramach programu „Razem dla lepszej przyszłości”, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas 1-8.
Celem pikniku jest wspieranie integracji wielokulturowej uczniów, rozwój sieci Klubów Młodego Odkrywcy (KMO) w regionie oraz wzmacnianie kompetencji opiekunów tych klubów.
Fot. MŁ
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze