Gm. Wierzbica. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców [GALERIA ZDJĘĆ]
W poniedziałek (28 kwietnia) na orliku przy Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców, w których wzięło udział 7 drużyn z zaprzyjaźnionych szkół.
W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła SP w Białopolu, II miejsce SP w Wierzbicy, III miejsce SP w Okszowie. Wśród drużyn chłopców I miejsce zajęła SP w Sawinie, II miejsce SP w Wierzbicy, III miejsce SP w Dorohusku, IV miejsce SP ze Strupina
Sponsorem pucharów było Starostwo Powiatowe w Chełmie.
fot: Powiat Chełmski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze