Tak było podczas Koncertu Charytatywnego dla Szymka! [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielę, 27 kwietnia w GOKSiT Wola Uhruska odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Koncert Charytatywny dla Szymka Zelenta. Na scenie wystąpił miedzy innymi zespół Defis. Przygotowano kiermasz ciast, loterię fantową, a także dmuchańce i inne atrakcje. Wszystko po, to by wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego chłopca.
Udało się zebrać imponująca kwotę - 26 087, 47 zł. Brawo!
fot. Dominika Kozak
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze