Zakończenie roku klas maturalnych Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie [ZDJĘCIA]
25 kwietnia odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku klas maturalnych w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko.
- Przed Wami najważniejszy sprawdzian – egzamin maturalny. Jestem jednak przekonany, że dla wielu z Was będzie on przepustką do dalszego kształcenia, rozwoju osobistego i spełniania marzeń. Z tej okazji pragnę pogratulować Wam dotychczasowych osiągnięć i z całego serca życzyć powodzenia w nadchodzących wyzwaniach - powiedział podczas uroczystości prezydent Jakub Banaszek.
Już niebawem do egzaminu maturalnego przystąpi 872 uczniów pobierających naukę w chełmskich placówkach oświatowych.
Fot: Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze