Maturzyści z powiatu włodawskiego zakończyli rok szkolny [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek, 25 kwietnia, maturzyści ze szkół średnich powiatu włodawskiego oficjalnie zakończyli swoją edukację na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Uroczystości, pełne wzruszeń, podziękowań i wyróżnień, rozpoczęły się tradycyjnie od mszy świętych odprawionych w Kościele pw. św. Ludwika we Włodawie, a następnie przeniosły się do poszczególnych placówek.
Więcej o wydarzeniu i lista nagrodzonych TUTAJ
Fot: Powiat Włodawski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze