Krasnystaw. Seniorzy spotkali się przy świątecznym stole [GALERIA ZDJĘĆ]
W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Krasnymstawie odbyło się uroczyste, świąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz. Zespół „Jesienne Promyki” i kapela „Cukrowniacy” umilili czas montażem słowno-muzycznym, tworząc świąteczną atmosferę.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze