Chełm. Pierwsze autobusy wodorowe już na miejscu, kolejne w drodze [ZDJĘCIA]
Dwa pierwsze autobusy wodorowe przyjechały wczoraj do zajezdni Chełmskich Linii Autobusowych. To początek dużej zmiany w miejskim transporcie – jeszcze w tym tygodniu dołączą do nich trzy kolejne pojazdy, a do końca roku po ulicach Chełma ma jeździć aż 26 nowoczesnych autobusów napędzanych wodorem.
Więcej o tej inwestycji TUTAJ
Fot. UM Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze