Świątecznie w szkołach w gminie Kamień [GALERIA ZDJĘĆ]
W tygodniu poprzedzającym Święto Wielkiej Nocy społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystych akademiach, których tematem było „Misterium Wielkanocne”. Były występy uczniów i życzenia m.in. od wójta Dariusz Stockiego.
Fot: Facebook Dariusz Stocki
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze