Konferencja w Chełmie z okazji Światowego Dnia Trzeźwości [ZDJĘCIA]
We wtorek (15 kwietnia), w ramach obchodów Światowego Dnia Trzeźwości, w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja pn. „Wybieram trzeźwość”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Integracji Społecznej w Chełmie oraz Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym w Chełmie.
Więcej o wydarzeniu TUTAJ
Fot. CIS Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze