Krasnystaw. "Pod wspólnym niebem" – koncert pamięci św. Jana Pawła II [GALERIA ZDJĘĆ]
W Krasnostawski Dom Kultury odbył się wyjątkowy koncert pt. „Pod wspólnym niebem”, dedykowany pamięci św. Jana Pawła II. Na scenie zaprezentował się zespół "Jak zawsze" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II pod kierunkiem Leszka Darmochwała, z gościnnym udziałem Angeliki Orzędowskiej i Martyny Liśkiewicz.
Organizatorem wydarzenia było Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie. Cały projekt zrealizowano przy wsparciu Województwa Lubelskiego. Wśród publiczności znaleźli się przedstawiciele władz miasta, gminy i oświaty.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze