Gm. Krasnystaw. Wójt nagrodził najlepszych uczniów [GALERIA ZDJĘĆ]
Ośmioro szczególnie uzdolnionych uczniów z trzech szkół podstawowych gminy Krasnystaw otrzymało pierwsze stypendia wójta. Wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego odebrali nagrody z rąk włodarza gminy Wojciecha Kowalczyka.
Lista nagrodzonych dostępna TUTAJ
FOT. UG Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze