Gm. Leśniowice. Emeryci spotkali się na Misterium Wielkanocnym [GALERIA ZDJĘĆ]
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w świetlicy w Leśniowicach odbyło się Misterium Wielkanocne, które zostało zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Gminne Nr 7 w Leśniowicach. Obecna na spotkaniu wójt gminy Joanna Jabłońska złożyła wszystkim zebranym życzenia zdrowia, radości i Bożego błogosławieństwa.
Fot: gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze