Gm. Leśniowice. Rozstrzygnięcie Gminnych Eliminacji VI Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną [GALERIA ZDJĘĆ]
W środę (26 marca) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w ramach Gminnych Eliminacji VI Wojewódzkiego
W kategorii Pisanka wielkanocna wykonana techniką współczesną pierwsze miejsce zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich „Kreatywni i Aktywni”, które zachwyciło jury oryginalnością i pomysłowością. Wśród indywidualnych uczestników wyróżniono: I miejsce – Lidia Cichocka, II miejsce – Maria Dziedzic, III miejsce – Elżbieta Łuczkiewicz.
Najwyższe wyróżnienie w kategorii Palma wielkanocna wykonana techniką tradycyjną zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich PZERiI Koło Gminne Nr 7 w Leśniowicach. Kolejne miejsca zajęli: II miejsce – KGW w Pliskowie, III miejsce – Elżbieta Łuczkiewicz.
Nagrody w kategorii Palma wielkanocna wykonana techniką współczesną
przyznano następującym uczestnikom: I miejsce – Żaneta Prucnal, II miejsce – Sołectwo Leśniowice, III miejsce – Anna Kowal.
- Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie, który nie tylko podkreśla znaczenie tradycji wielkanocnych, ale także promuje kreatywność i artystyczne talenty mieszkańców – mówi wójt Joanna Jabłońska.
Fot: Gmina Leśniowice
Napisz komentarz
Komentarze