Chełm. Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 8 przywitały wiosnę [GALERIA ZDJĘĆ]
Powitanie wiosny to wyjątkowy moment, gdy natura budzi się do życia po długiej zimie. Dla przedszkolaków jest to czas pełen radości, zabawy i odkrywania nowych zjawisk. Przedszkolaki z Ósemki celebrowały przyjście wiosny aby cieszyć się jej urokami. Pyzusie przygotowały przedstawienie o motywach ludowych.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze