Chełm. Dzień otwarty w Gastronomach. Było dużo pyszności! (GALERIA ZDJĘĆ]
Wiele smakołyków czekało na tych, którzy odwiedzili Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie podczas dnia otwartego. Można też było zwiedzić placówkę i porozmawiać o zawodach, które wciąż są na topie.
fot: ZSGiH
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze