Uroczysty Dzień Kobiet w gminie Fajsławice [GALERIA ZDJĘĆ]
9 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach odbył się Dzień Kobiet.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektor GOK Ewelinę Mazur-Kluch, która życzyła wszystkim zebranym wspaniałej zabawy. Wójt gminy Janusz Pędzisz skierował do kobiet piękne słowa, podkreślając ich ważną rolę w życiu rodziny i społeczności.
W części artystycznej młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie zaprezentowała utwory muzyczne i taneczne. W drugiej części uroczystości panie Joanna Podlodowska i Martyna Sabak przedstawiły spektakl teatralny „Kiedy wyjdziesz za mąż”, poruszający tematy damsko-męskie i stereotypy.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze