Wyjątkowy Dzień Kobiet w Kraśniczynie [GALERIA ZDJĘĆ]
8 marca w Domu Kultury w Kraśniczynie odbył się Gminny Dzień Kobiet, pełen atrakcji i inspiracji. Wydarzenie rozpoczęło się od wręczenia upominków przez wójta gminy Kraśniczyn. Następnie, publiczność bawił kabaret EWG z Poznania, odbył się także pokaz mody. Dr Elżbieta Dobrzańska wygłosiła prelekcję o zdrowiu, a grupa Wena-Art zaprezentowała wystawę „Oblicza kobiety”. Muzyczną oprawę zapewnił koncert Anny Bobruś i Jerzego Wawryniuka.
fot. Dom Kultury w Kraśniczynie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze