Gminny Dzień Kobiet w Woli Uhruskiej [GALERIA ZDJĘĆ]
8 marca w Hali GOKSiT w Woli Uhruskiej odbył się Gminny Dzień Kobiet – pełen radości i wspaniałej atmosfery. Wójt Jacek Kozyra otworzył wydarzenie, dziękując Paniom za ich codzienny wkład w życie społeczności. Życzenia i kwiaty złożyli także przedstawiciele Rady Gminy oraz sołectwa. Wieczór uświetnił występ zespołu Zgrany Band, tworząc niezapomniany klimat.
Fot. GOKSiT Wola Uhruska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze