Dzień Kobiet w Leśniowicach. Pani bawiły się z zespołem Cookies Band Cz. II [GALERIA ZDJĘĆ]
7 marca w Centrum Sportu i Rekreacji w Leśniowicach odbył się Gminny Dzień Kobiet.
Wydarzenie otworzyła Joanna Jabłońska, gospodarz gminy, witając zgromadzonych gości i podkreślając znaczenie Dnia Kobiet w lokalnej społeczności. Paniom zagrał zespół Cookies Band, który zadbał o niepowtarzalny klimat wieczoru.
Fot: Gmina Leśniowice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze