Gm. Białopole. Gminny Dzień Kobiet w świetlicy w Raciborowicach–Kolonii [GALERIA ZDJĘĆ]
4 marca w świetlicy wiejskiej w Raciborowicach–Kolonii odbył się Gminny Dzień Kobiet, który był okazją nie tylko do zabawy, ale przede wszystkim momentem, by podziękować kobietom za ich codzienną pracę, siłę i zaangażowanie.
Było moc życzeń, kwiaty i słodkie upominki. Uroczystość uświetniona została występami: Krzysztofa Gągoła, zespołu Retro Duet oraz Kapeli na 102. Gościnnie wystąpiła również Sylwia Kowalczuk. Podczas uroczystości wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Raciborowicach–Kolonii oraz panie z kół z terenu gminy.
Fot: Gmina Białopole
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze