Dramatyczny wypadek. Kobieta walczy o życie [ZDJĘCIA]
W niedzielę, 2 marca, nad ranem w miejscowości Jeziernia (gm. Tomaszów Lubelski) doszło do poważnego wypadku samochodowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariusz wiadomo, że kierowca był pijany. Pasażerka pojazdu jest w bardzo ciężkim stanie.
Więcej o zdarzeniu TUTAJ
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Bełżcu/Fb
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze