Parlamentarzyści zjechali do Chełma. Był wiceminister sprawiedliwości Arkadiusz Myrcha [ZDJĘCIA]
W piątek (28 lutego) w Galerii Atelier w Chełmie odbyło się spotkanie parlamentarzystów z samorządowcami oraz mieszkańcami miasta i regionu. W wydarzeniu uczestniczyli wiceminister sprawiedliwości Arkadiusz Myrcha oraz posłowie: Elżbieta Polak, Małgorzata Gromadzka Marek Sowa, Michał Krawczyk oraz gospodarz spotkania poseł Krzysztof Grabczuk.
Więcej o spotkaniu TUTAJ
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze