Gm. Rejowiec Fabryczny. Literacki wieczór w GOK – promocja tomiku poezji Urszuli Katarzyny Bydlińskiej [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątkowy walentynkowy wieczór w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie literackie – promocja tomiku poezji pt. "Szepty" autorstwa Urszuli Katarzyny Bydlińskiej.
Przepiękne utwory poetyckie recytowali: Joanna Wolak, Agnieszka Herda, Krystyna Gniszka, Marek Miszczuk, Jolanta Dzikon, Anna Wołosiuk oraz sama autorka. Publiczność mogła zanurzyć się w liryczny świat pełen emocji i refleksji.
Podczas wydarzenia miało miejsce również otwarcie wystawy fotograficznej pt. "Niebo z moich stron", autorstwa siostry poetki – Agnieszki Bydlińskiej. Fotografie ukazywały spektakularne wschody i zachody słońca nad rodzinnym Majdanem Zahorodyńskim, wzbudzając zachwyt uczestników wydarzenia.
Oprawę muzyczną tego wyjątkowego wieczoru zapewnili: Zespół dziecięco-młodzieżowy Łyszcz z Pawłowa, siostry Paulina i Karolina Szemro z Siedliszcza oraz duet gitarowo-wokalny Marek & Radek (Marek Miszczuk i Radosław Szewczuk) z Chełma.
Organizatorzy przygotowali również niespodzianki dla uczestników – każdy miał szansę wylosować tomik poezji Urszuli Katarzyny Bydlińskiej, fotografie z wystawy lub inne nagrody.
Fot. i info: GOK Pawłów
Napisz komentarz
Komentarze