Okuninka. Włodawskim morsom też zawsze gorąco [GALERIA ZDJĘĆ]
W niedzielę (16 lutego) Włodawskie Morsy wskoczyły do przerębli, którą wycięli ochotnicy z OSP Okuninka.
- Mamy swoich Aniołów - dziękują morsy strażakom.
Jak widać, kąpiel w lodowatej wodzie znów była bardzo "gorąca".
fot: Włodawskie Morsy
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze