Złote Gody w gminie Dorohusk [GALERIA ZDJĘĆ]
Małżonkowie zostali odznaczeni jedynymi w swoim rodzaju medalami prezydenta RP. Komu przypadł w udziale ten zaszczyt?
Odznaczenia, które wręczył wójt Wojciech Sawa, trafiły do: Marii i Aleksandra Czerepków, Marii i Edwarda Dolaków, Krystyny i Zdzisława Fasów, Marii i Józefa Grzywnów, Bogdanny i Bogdana Koszuków, Zofii i Jana Marciniaków, Bożeny i Bogusława Nowaków, Janiny i Krzysztofa Pietrzaków, Teresy i Ryszarda Raczyńskich oraz Marii i Kazimierza Soborskich.
Więcej o wydarzeniu TUTAJ
źródło: Gmina Dorohusk
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze