Koncert Noworoczny w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Gorzkowie [GALERIA ZDJĘĆ]
W czwartek (24 stycznia) w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie odbył się uroczysty Koncert Noworoczny. Na scenie zaprezentowały się zespoły "Popaleni" z Gminnego Ośrodka Kultury Wysokie, "Sami Swoi" z Rudnika oraz zespoły działające przy CSK: "Śpiewające Ludki", "Gorzkowianki" i "Zgrani Chłopcy".
W wydarzeniu oprócz mieszkańców uczestniczyli również goście, m.in. radny powiatu Mariusz Frąc oraz skarbnik gminy Bożena Sik.
fot. M. Błędkowska, B. Lachowska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze