Gm. Żółkiewka. W tym roku także wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! [GALERIA ZDJĘĆ]
Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce, z inicjatywy dyrektor Anny Podgórskiej, aktywnie włączył się w 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzeniu towarzyszył Gminny Festiwal Kolęd, Jasełek i Pastorałek. 14 wolontariuszy ze szkół w Żółkiewce kwestowało w Żółkiewce oraz pod kościołami w Olchowcu, Wierzbicy i Płonce.
Wolontariusze mieli zapewniony odpoczynek, ciepłe napoje i obiad w OKS. Finał uświetniło „światełko do nieba” na skwerze pod pomnikiem hetmana Żółkiewskiego z występem Kapeli Wujka Romana. Zebrano 6197,98 zł.
fot. Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze