Chełm. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP nr 8 [GALERIA ZDJĘĆ]
W Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie 24 stycznia odbyły się licytacje oraz Pchli Targ. Był też kiermasz ciast i wieczorne kino. Organizatorem WOŚP w szkole było Stowarzyszenie Załoga Ósemki, działające przy SP nr 8, oraz Szkolne Koło PCK i Samorząd Uczniowski.
ZAŁOGA ÓSEMKI wylicytowała piłkę kolekcjonerską, która była przekazana na licytację w szkole z autografami siatkarzy BOGDANKA LUK Lublin, m.in. słynnego WILFREDO LEONA i przekazała dla Sztabu WOŚP do licytacji w niedzielę.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze