Chełm. Koncert kolęd i pastorałek pt. "Bracia patrzcie jeno" [GALERIA ZDJĘĆ]
23 stycznia w Chełmskim Domu Kultury odbył się przepiękny ludowy koncert kolęd i pastorałek pt. "Bracia patrzcie jeno" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej z instruktor Mariolą Piędzią.
Foto: Małgorzata Piędel
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze