Pow. krasnostawski. XXI Powiatowe Spotkania z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” [GALERIA ZDJĘĆ]
17 stycznia w Krasnostawskim Domu Kultury odbyły się XXI Powiatowe Spotkania z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury. Jury konkursowe, po wysłuchaniu 32 solistów i 1 zespołu wokalnego zgłoszonych do konkursu, przyznało tytuł laureata oraz wyróżnienia:
W kategorii zespołów laureatem został zespół „Jak Zawsze”.
Kategoria I (kl. I–III): Solomia Gnap – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie, Antonina Żuk – Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, Kinga Wrona – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie. Wyróżnienia uzyskali: Liliana Liszka (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie), Hanna Żebrowska (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie), Adrianna Sawa (Szkoła Podstawowa w Fajsławicach).
Kategoria II (kl. IV–VI): Marcelina Wróbel – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie. Wyróżnienia otrzymały: Kornelia Czaban (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krasnymstawie) oraz Natalia Marciniak (Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej).
Kategoria III (kl. VII–VIII): Elżbieta Ciepałowicz – Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym, Maja Szostak – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Krasnymstawie. Wyróżnienia otrzymali: Laura Huk (Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym), Kaspian Proskura (Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej) oraz Ernest Kociubiński (Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krasnymstawie).
Kategoria IV (szkoły ponadpodstawowe): Paulina Branewska – I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie, Martyna Liśkiewicz – I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie. Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Żuk (I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie) oraz Anna Błaszczak (I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie).
Nagrody wręczył starosta Janusz Szpak.
fot. Starostwo Powiatowe w Krasnystaw
Napisz komentarz
Komentarze