I Forum Ośrodków Subregionalnych w Chełmie [GALERIA ZDJĘĆ]
W wydarzeniu, którego organizatorami są Miasto Chełm oraz Związek Miast Polskich, udział wzięli włodarze oraz przedstawiciele wielu miast z całej Polski. Dyskutowano m.in. o finansach samorządów w świetle nowej ustawy o dochodach JST, mieszkalnictwie i depopulacji.
fot: Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze