Gm. Rejowiec Fabryczny. Uliczkami Pawłowa przeszedł Orszak Trzech Króli [GALERIA ZDJĘĆ]
Mędrcy ze Wschodu ponownie przybyli do pawłowskiej stajenki, by oddać pokłon Jezusowi. Uliczne jasełka wyreżyserowała Joanna Herman. Wydarzenie rozpoczął mini koncert Zespołu Pawłowianki.
Fot: GOK w Pawłowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze