Gm. Gorzków. Przemaszerował Orszak Trzech Króli [GALERIA ZDJĘĆ]
Jak co roku 6 stycznia przez Gorzków przemaszerował Orszak Trzech Króli. W tym roku odbył się po raz dziesiąty pod hasłem "Kłaniajcie się Królowie." Organizatorami Orszaku byli: Centrum Społeczno – Kulturalne, Parafia Rzymsko – Katolicka i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowie.
Orszak prowadził pastuszek z gwiazdą, w którego rolę wcielił się Józef Stępniak. Królami byli: radny Marek Łysakowski, Kamil Kot i Piotr Pawelec. W orszaku udział wzięli: proboszcz parafii, władze gminy, radni , sołtysi, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego, nauczyciele, dzieci, zespoły z CSK, gminne koło emerytów i rencistów i wszyscy mieszkańcy gminy.
Fot: Centrum Społeczno - Kulturalne w Gorzkowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze