Gm. Rejowiec Fabryczny. Jasełka podczas X sesji Rady Gminy [GALERIA ZDJĘĆ]
W sali widowiskowej GOK odbyła się sesja Rady Gminy Rejowiec Fabryczny połączona ze spotkaniem świąteczno-noworocznym. W części artystycznej zaprezentowali się kolędnicy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie, były jasełka przygotowane przez grupę teatralną GOK oraz kolędy i pastorałki w wykonaniu Zespół Łyszcz i Zespołu Seniorki.
Słodkie upominki młodym artystom wręczyli: przewodniczący Rady Gminy Piotr Prokopiuk i wójt gminy Zdzisław Krupa.
Fot: GOK w Pawłowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze