Korowód kolędniczy przeszedł przez Dubienkę [GALERIA ZDJĘĆ]
Wspólne granie i śpiewanie, kolorowe stroje, a później ognisko i pyszny poczęstunek - tak było w sobotę (28 grudnia) w Dubience.
Wydarzenie odbyło się w ramach międzygminnego projektu "PoznajMy się", realizowanego na terenie gmin Dubienka i Żmudź przez grupę inicjatywną i fundację "Tu i Terra'. Współorganizatorami bylii: GCKiC w Dubience i wójt Michał Koziński. Zaangażowało się także lokalne koło gospodyń wiejskich i zespoły, wraz z instruktorami.
Fot: Stowarzyszenie "TU i TERRA"
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze