Chełm. Rowerowa Stolica Polski podsumowana [GALERIA ZDJĘĆ]
Beata Łuczka-Fałkowska i Piotr Zaborski wykręcili najwięcej kilometrów w tegorocznej chełmskiej edycji Rowerowej Stolicy Polski. 19 grudnia w Urzędzie Miasta odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów i nagród dla najbardziej aktywnych uczestników tej rywalizacji.
Z rowerzystami spotkały się Dorota Cieślik – II zastępca prezydenta miasta Chełm oraz Katarzyna Radziszewska, zastępca dyrektora Kancelarii Prezydenta.
Wśród kobiet najlepsze wyniki „wykręciły”: Beata Łuczka-Fałkowska – 1. miejsce, 1205,45 km; Diana Mardoń – 2. miejsce, 1047,52 km; Michalina Chmiel – 3. miejsce, 1001,48 km.
Wśród mężczyzn najlepsi byli: Piotr Zaborski – 1. miejsce, 2527,40 km; Tomasz Gleń – 2. miejsce, 2124,97 km i Tomasz Rusin – 3. miejsce, 2033,53 km.
Fot: Miasto Chełm
Napisz komentarz
Komentarze