Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie [GALERIA ZDJĘĆ]
"Magia świąt tkwi w nas" – tak przedszkolaki rozpoczęły spotkanie bożonarodzeniowe. Przedstawienie obejrzeli też rodzice, pracownicy przedszkola, a także zaproszeni goście. Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością śpiewali kolędy i pastorałki. Dziewczynki wykonały przepiękny taniec aniołów, który wprowadził wszystkich zgromadzonych w radosną i ciepłą atmosfera świąteczną.
foto: PM nr 2 w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze