Chełm. Spotkanie z kulomiotem Tomaszem Majewskim [ZDJĘCIA]
W poniedziałek (16 grudnia) w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie odbyło się spotkanie z Tomaszem Majewskim – kulomiotem, mistrzem olimpijskim z Pekinu (2008) i Londynu (2012), olimpijczykiem z Aten (2004) i Rio de Janeiro (2016).
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze