CHKS Chełm vs STS Olimpiia Sulęcin [GALERIA ZDJĘĆ]
14 grudnia nasi siatkarze powrócili do hali MOSiR, aby zmierzyć się z drużyną Olimpii Sulęcin w następnym meczu PLS 1. Ligi. Na podstawie dalekiej lokaty w tabeli zajmowanej przez przyjezdnych mogło się wydawać, że starcie zakończy się szybko na korzyść gospodarzy. Biało-zieloni, w których wyjściowej szóstce pojawili się zawodnicy, którzy dotąd mieli nieco mniej minut spędzonych pod siatką rzeczywiście wygrali, ale dopiero w tie-breaku, ponieważ goście postawili naprawdę trudne warunki. Olimpia wspierana przez zaledwie troje kibiców od samego początku wyraźnie miała chęć udowodnić, że może mierzyć się z liderem.
Więcej TUTAJ
Fot: CHKS Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze