Krasnystaw. Spotkanie opłatkowe Klubu Seniora „Biesiada” [GALERIA ZDJĘĆ]
W piątek (13 grudnia) członkowie Klubu Seniora „Biesiada”, działającego w Krasnostawskim Domu Kultury, podsumowali rok i podzielili się opłatkiem.
Wśród uczestników spotkania byli między innymi: Daniel Miciuła, burmistrz Krasnegostawu, Monika Sawa, zastępca burmistrza Krasnegostawu, starosta krasnostawski Janusz Szpak, przewodnicząca Rady Seniorów Miasta Krasnystaw Urszula Hus, dyrektor Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie Mariusz Antoniak i dyrektor Krasnostawski Dom Kultury Damian Kozyrski.
Burmistrz pogratulował inicjatyw, aktywności i wkładu w integrację środowiska senioralnego. Wyraził również wyraził uznanie za oddanie sprawom osób starszych w Krasnymstawie i zaangażowanie w poprawę jakości ich życia.
Spotkanie uświetnił występ zespołu „Biesiada” pod kierunkiem Jana Bortackiego.
Fot: i info: Miasto Krasnystaw
Napisz komentarz
Komentarze