Gm. Ruda Huta. Kiermasz bożonarodzeniowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie Hucie [GALERIA ZDJĘĆ]
Jeszcze dziś (13 grudnia) do godziny 15.00 trwa kiermasz bożonarodzeniowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudzie Hucie. Wśród licznych wystawców znajduje się stoisko uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Hucie. Dochód z tego stoiska zostanie przeznaczony na leczenie Szymona Zelenta, dwuletniego mieszkańca gminy, który choruje na dystrofię mięśniowa Duchenne'a.
Fot. GOK Ruda Huta
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze