Gm. Fajsławice. Mikołaj miał dużo pracy! [GALERIA ZDJĘĆ]
- Nasz Mikołaj dzięki zaangażowaniu dobrych duszków z Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach, Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach oraz z OSP Fajsławice rozpoczął swą pracę już 5 grudnia, odwiedzając w gminie dzieci z niepełnosprawnością. Z pomocą śnieżynek wręczył dzieciom świąteczne upominki, które sprawiły wszystkim radość i wywołały uśmiechy na twarzach - opowiada Aleksandra Granat z UG Fajsławice.
Kolejnego dnia Mikołaj odwiedził dzieci w lokalnej szkole.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze