Gm. Ruda Huta. Zagrali dla Szymka, by go wesprzeć w chorobie! [GALERIA ZDJĘĆ]
Społeczność lokalna gminy Ruda Huta ponownie stanęła na wysokości zadania. 1 grudnia w Hucie Kultury zorganizowano wydarzenie charytatywne „Gramy dla Szymka”, mające na celu wsparcie dwuletniego chłopca chorującego na rzadką i śmiertelną dystrofię mięśniową Duchenne’a. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na kosztowną terapię genową,
Publiczność mogła podziwiać występy tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT oraz niezwykłą improwizację grupy MMS Impro. Wydarzenie uświetnił wzruszający koncert Mariusza Matery. Koła gospodyń wiejskich z terenu gminy zorganizowały kiermasz ciast, którego dochód w całości przeznaczony będzie na wsparcie zbiórki funduszy na rzecz Szymonka.
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze